KONST / Litografier / Färglitografi 9488097
nr 948 8097
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Bengt Fransson (f. 1935), Stockholmsmotiv, HC-upplaga, signerad, motivet: 40x49
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:27:32
9/3 21:44:36
100 kr
16/3 18:22:32